SIVAC.NET SIVAC.NET SIVAC.NET SIVAC.NET SIVAC.NET SIVAC.NET SIVAC.NET SIVAC.NET SIVAC.NET SIVAC.NET SIVAC.NET SIVAC.NET

prvi pogodak na utakmici, gol Osmanovića za vodjstvo Hajduka

pogodak Nemanje Vidića, nakon dosudjenog jedanaesterca

i drugi put siguran sa bele tacke kapiten crveno-belih

Slavoljub Muslin, trener Crvene zvezde, odgovara na pitanja novinara

Moma Raicevic, trener Hajduka, odgovara na pitanja novinara

CRVENA ZVEZDA U KULI

U drugom kolu prolećnog dela prvenstva I savezne fudbalske lige u Kuli su se sastali beogradska Crvena zvezda i domaćin Hajduk Rodić MB.

Na ovoj zanimljivoj utakmici našla se redakcija SIVAC.NET-a, i tom prilikom zabeležila mnoštvo zanimljivih fotografija od kojih izdvajamo nekoliko.

KLIKNI NA SLIKU ZA UVECANJE

prodor po levoj strani neumornog Antica (beli 13)

Slavoljub MUSLIN

Prvo poluvremena proteklo je u velikoj borbi sa puno trčanja. Inicijativu i veću želju za pobedom, koja je bila evidentna kod domaćih igrača, realizovao je pogodkom kapiten Hajduka Dejana Osmanović. Na njegov šut nije najbolje odreagovao golman Crvene zvezde Milojević i to je bilo 1:0, rezultat kojim je   i završeno prvo poluvreme.

Nakon primljenog gola i u većem delu drugog poluvremena borba se vodila na sredini terena. Igrači Crvene zvezde preuzeli su inicijativu, brojnim naletima pokušavali su da probiju čvrsti srednji red Hajduka, medjutim uglavnom neuspešno. Ipak, u šesnaestercu domaćina napravljena su dva prekršaja, sudija Stanišić je oba puta pokazao na belu tačku, a kapiten beogradjana Vidić oba puta je bio precizan.

Nakon postignutog drugog gola gostiju, deo navijača Crvene zvezde, sa tribina je uskočio je na teren. Incident je sprečen trezvenim reagovanjem obezbedjenja na stadionu i igrača crveno-belih, koji su vratili navijače na tribinu.

umalo incident, Žigić smiruje nervozne navijace Zvezde

Utakmica je završena rezultatom 1:2 u korist gostiju iz Beograda.

Na konferenciji za mnogobrojne novinare, priredjenoj u prostorijama na stadionu SPC "Hajduk", treneri su čestitali jedan drugom na fer i korektnoj borbi. Trener Crvene zvezde, Muslin, izjavio je da ovo nije bila najbolja igra njegovog tima, da tim može mnogo bolje, ali da je on je zadovoljan osvojenim bodovima.Trener Hajduka, Momo Raičević, izrazio je zadovoljstvo prikazanom igrom svoga tima.

Treneri nisu želeli da komentarišu sudjenje.

Utakmica je protekla u fer i korektnoj atmosferi, a borbenost obeju ekipa zadovoljila je sve fudbalske zaljubljenike koji su u velikom broju posetili stadion Hajduka.